banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

DAVID BOWIE’Lİ MONOPOLY OYUNU MU?!


David Bowie oyun kartları, David Bowie yapbozu derken şimdi de karşınızda David Bowie Monopoly’si… En sevdiğiniz Bowie jetonlarını seçin, en sevdiğiniz Bowie albümlerini satın alın ve zengin olun. İşte size Monopoly!

Dünyaca ünlü müzik grupları AC/DC ve Rolling Stones setlerinden sonra Monopoly şimdi de David Bowie hayranları için yeni bir set hazırladı. Monopoly’nin klasikleşmiş taşları yerine bu defa Bowie ile ikonlaşmış yıldız, Pierrot şapkası, kıvrılmış bir kravat, kafatası, uzay kaskı ve şimşek oyunun parçaları arasında.

Oyunda Thin White Duke’un albümlerini bizzat satın alırken, tüm zamanların en yenilikçi, etkili ve saygın müzisyenlerinden birinin hayatını ve eserlerini yeniden yaşama şansı yakalama şansı elde edebilirsiniz. Artfulliving’in aktardığı habere göre diğer oyuncuların “kiralamak” zorunda kalacakları sahneleri ve stadyumları inşa etmeye başlamak için bu güvenli albümleri kullanmaya başlayabilirsiniz. The Change and Community Chest desteleri de bazı değişiklere uğradı.

Oyuncular artık “kapıları açma, ipleri çekme veya yıldızları yere düşürme” kapasitesine sahip “Ses ve Görüntü” kartları çekiyor. Koleksiyonerler, bu setin kağıt parasının, Bowie’nin ölümünden sonra 2018 yılında New York City metro istasyonununda kullanılan hatıra metro kartları ile uyumlu olduğunu görecekler. Monopoly’nin dört temel taşı olan GO, Free Parking, JAIL ve Go to Jail’de orijinallerine sadık kalındı. David Bowie Monopoly oyununu buradan satın alabilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register