banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Çocuklara en güzel yeni yıl hediyesi: Sihirli Çocuk Atölyeleri


Yeni yılı ‘Sihirli Kış’ konseptiyle karşılayan Ege Perla’nın düzenlediği ‘Sihirli Çocuk Atölyeleri’nde İzmirli küçükler 2019’u eğlenerek karşılıyor. 
Aralık ayı sonuna kadar her hafta sonu gerçekleşecek atölyelerde çocuklar yeni yılın ruhuna uygun oyuncakları kendileri tasarlayacaklar.

Çocuk seslerini duyuyor musunuz? Çok uzaklardan değil, Ege’den geliyor. O zaman hadi yolumuzu Ege’ye düşürelim… Çocukların neşeli dünyasına ortak olmaya devam eden Ege Perla, 8 – 30 Aralık tarihleri arasında her hafta sonu Kış Bahçesi’nde çocukları ağırlayacak. Sihirli Çocuk Atölyeleri’nde İzmirli küçükler oyuncaklarını tasarlayıp, evlerine kendi yaptıkları çalışmalarla dönmenin mutluluğunu yaşayacak.

Geyik Ailesi Atölyesi’nde çocuklar mantar ve ahşap malzemeleri bir araya getirmeyi öğrenirken, Yeni Yıl Külahı Atölyesi’nde yılbaşı hediyelerini içine koyabilecekleri rengârenk külahlar elde edecekler. Küçük Prens Atölyesi’nde el becerilerini ve hayal güçlerini birleştirip bir oyuncağa dönüştürecek, Kumbara Yapımı’nda çocuklar birikim yapmanın ne demek olduğunu öğrenecek, kedi formunda kumbara yapacaklar.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media