banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

“Ölmeyen” oyuncak bebek “Chucky” dizi oluyor


“Başrolde eski bir dost var!” Kısacık tanıtım filmi ve müziği bile tüylerimizi diken diken yaptı bile…  Seri katil Charles Lee Ray’in ruhu tarafından ele geçirilen oyuncak bebek Chucky’yi özleyenleri böyle alalım… (Deli olmalısınız!)

“Çocuk Oyunu” serisinin baş kahramanı Chucky ya da Charles Lee Ray, hangimizin çocukluk kabusu değildi ki… Zaten bir Freddy vardı, bir 13. Cuma Jason… Sonra Chucky diye içine katil bir ruh girmiş oyuncak bebek peydah oldu, benzer türdeki oyuncak bebeklerin anlamı değişti birden! Sözü uzatmayalım, o klişe başlığı atalım: “Chucky geri dönüyor.” Üstelik iki saate sığan bir devam filmle de değil. Bölüm bölüm, dizi dizi, uzun uzun geliyor. Daha fenası ne olabilir ki zaten?

Sinema tarihinin hiç kuşkusuz en sevimsiz ve sinir bozucu şeytani karakterlerinden Chucky’nin dizi uyarlamasının tanıtımı yayınlandı bile… 2021’de yayında olacak Chucky, Jennifer Tilly performansı ve yaratıcı Don Mancini’nin seslendirmesi ile seyirciyle buluşacak.

Chucky ya da Charles Lee Ray, Çocuk Oyunu serisinin kurgusal baş karakteridir. Chucky insan bedenindeki ruhunu oyuncak bir bebeğe aktarmış bir seri katildir. 1999’da Chucky, Chucky’nin Gelini filmiyle En İyi Kötü Karakter MTV Film Ödülüne aday gösterilmişti.

Seri, 2017 yılında Cult of Chucky filmiyle devam ederken, bir yandan da 2019 yapımı bir filmle yeniden başlamıştı.
Chucky hayranlarına duyurulur! Biricik bebeğiniz geri dönüyor. Ve hepimizin rüyalarını baltalamaya kaldığı yerden devam ediyor…

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media