Cazzip Project’in müziği cazın kalbi New York’ta…

ajandakolik


Cazzip Project’in ilk yurt dışı konseri cazın kalbi New York’ta! İlk albümleri ‘Stories’ ile 2018’in en iyi caz albümleri arasında yer alan ve caz severlerin kısa sürede dikkatini çeken grup, 4 Nisan Perşembe akşamı, dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlayan New York’un ünlü müzik kulübü Nublu’da!

Piyanoda Aslı Özer, bas gitarda Erhan Ertetik ve davulda Ertuğrul Biber’den oluşan Cazzip Project, ‘Stories’ albümünü beş yıl süren çalışmaları sonucu hayata geçirdi. Grup, New York Nublu’da, albümden parçalar ve caz standartlarının kendilerine özgü dinamik ve eğlenceli yorumlarını paylaşacak.

Türkiye caz dünyasının başarılı temsilcilerinden biri olarak yurt dışında daha geniş kitlelere müziğini tanıtmayı hedefleyen Cazzip Project, Mayıs ayında Hollanda Amersfoort Caz Festivali’nde sahne alacak ilk Türk caz grubu olacak. Grup, 21. İstanbul Caz Festivali Genç Caz yarışmasını kazanarak festivalde sahne almıştı.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

15. Akbank Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu

15. Akbank Kısa Film Festivali’nde ulusal ve uluslararası olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen ve bu yıl 68 ülkeden toplam 1.406 kısa filmin başvurduğu […]