Can Kazaz’dan ‘Sürekli Dert’ YouTube’landı

ajandakolik


Can Kazaz’ın Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayınlanan albümü ‘Sürsün Bahar’da yer alan ve dinleyiciden büyük beğeni toplayan şarkısı ‘Sürekli Dert’, şimdi lansman görselleri eşliğinde YouTube’da!

Zorlu Studio’da 14 Kasım’da gerçekleştirilen lansman konserinde, sanatçıya birçok müzisyen eşlik etmiş ve konser, izleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştı.

‘Sürekli Dert’in söz, müzik ve düzenlemesi albümün diğer tüm şarkılarında olduğu gibi Can Kazaz imzası taşırken davul ve perküsyonları Mert Can Bilgin çaldı. Nile Rodgers esintileri taşıyan gitarlarda ise Efe Demiral’ın imzası var.

Tüm dijital platformlarda yayınlanan ‘Sürsün Bahar’ albümü, Can Kazaz’ın şehir hayatına ve şehir hayatında yalnızlaşmış modern insana dair çarpıcı gözlemlerini içinde barındırıyor. ‘Sürsün Bahar’, CD formatında da müzik marketlerdeki yerini aldı.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Söyleşi-Jabbar: "Bir insana ne kadar emek verirsek o insan bizim için daha kıymetli oluyor"

Sesi de cool, görünümü de! Yapacak bir şey yok, hayatımıza girdi bile… Önce ‘Raf’ şarkısıyla aldı bizi uzaklara götürdü, sonra albüm yaptı, adına ‘Yineleme’ […]