banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BODRUM’DA FUN DINING KAVRAMI ALTÜST’LE YALIKAVAK’A GELİYOR!

 


Hiçbir şey insanları iyi yemek gibi mutlu etmez. AltÜst; beraber olmayı en çok özlediğimiz zamanda, 2021 yazının gözde tatil bölgesi Yalıkavak’ta doğallığı, farklı menüsü ve eşsiz gün batımıyla gastronomi severlerin yeni adresi olacak. Bodrumun en popüler bölgesi olan Yalıkavak’ta marinanın kalabalığından uzakta farklı ve yeni bir keşif sunacak.

 Her Bodrum çıkarmasının iki önemli noktası vardır; biri deniz kum güneş, diğeri ise özel bir gastronomik deneyim. Yalnızca bedeni değil, ruhu ve gözü besleyen yemeklerin dünyasına uzanan keşif yolculukları…

Fark yaratan kokteylleri ve benzersiz manzarasıyla “AltÜst” alternatif bir Bodrum arayanların vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Dünyada çok sayıda şef ‘fun dining’ trendiyle birlikte restoranlarına daha rahat ve doğal bir hava kazandırıyor. Yerel, samimi ve eğlenceli bir mutfak anlayışı fun dining yaklaşımı AltÜst’le beraber Bodrum’a taşınıyor. Bodrumlular her mevsim ve günün her saati tercih edilecek samimi ve rahat alternatif kapısına kavuşuyor.

Ödüllü bartenderlardan İmza Kokteyller AltÜst’te!

Topraktan gelen binlerce çeşit otu, denizin sunduğu zenginliklerle buluşturan Ege mutfağının bereketi ve lokal lezzetleri AltÜst’te paylaştıkça artıyor. Öğle saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu gecenin geç saatlerine kadar nefis sokak lezzetleriyle devam ediyor. Dünyadan ve Türkiye’den ödüllü bartenderlardan aldığı reçetelerle zengin bir kokteyl menüsü sunan AltÜst ekibi, bu yaz fark yaratmaya hazırlanıyor.

Bodrum’un miksoloji trendlerini yönlendirecek imza kokteylleriyle AltÜst dikkatleri üzerine çekiyor. Misafirlerin o anki ruh haline göre farklı seçenekler bulabileceği seçkin kokteyl menüsünde Oo Papatya, Hipoktarın Baldızı, Boş Mezar Bulursan Gir gibi damakları olduğu kadar yüzleri de şenlendiren seçenekler yer alıyor. Bu iddiasında sonuna kadar haklı olduğunu anlamanız ise kokteyllerinden alacağınız tek bir yuduma bakıyor.


Yalıkavak’ın en güzel gün batımına karşı özlenen dost sohbetleri AltÜst’te bistronomik bir deneyim etrafında buluşturuyor.

Bodrum’un en yeni lezzetlerini ve kokteyllerini muhteşem manzara eşliğinde AltÜst Yalıkavak’ta keşfedin!

 

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media