banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BİYOLOG PERVİN BULGAK’TAN BİR DOLU GÜZELLİK İKSİRİ

Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak’ın, dört nesil aile büyüklerinden miras aldığı kadim bilgileri, akademik ve mesleki birikimi ile bir araya getirerek kaleme aldığı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri kitabı, Pika Yayın etiketiyle raflarda yerini aldı. 

Uzun yıllardır televizyon, radyo ve dijital platformlarda, güzellik ve bakım konularında uzman olarak programlar yapan Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak’ın üçüncü kitabı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri, 29 Temmuz tarihinde raflarda yerini alıyor.

Pervin Bulgak, aile kökenlerinden gelen kişisel hikâyesi ile bütünleştirdiği güzellik, bakım ve sağlık reçetelerini samimi ve akıcı bir dille okurları ile paylaşıyor.  Bulgak’ın cildimiz ve bedenimiz için bakım tariflerinin yanı sıra kendi başucu formüllerini de aktardığı kitabı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri, mekânlarda temizlik için doğal formülleri ve evcil hayvan dostlarımız için önerileri de içeren 143 reçetelik kapsamlı bir rehber.

Estetik ve renkli illüstrasyonlarıyla da dikkat çeken kitabın sonunda, doğanın armağanı şifalı malzemelerin pratik bir kullanım rehberi olan bitki koleksiyonu (herbalium) ve tarif listesi bizi karşılıyor. Görsel şölenin yanında, metinde okurla güçlü bir bağ kuran Bulgak’ın kitabı, doğal ve sağlıklı bakım yolculuğumuzda başucumuzda yerini alacak.

Pervin’in bahçesinde özel bakım tarifleri, peelingler, kremler, tonikler ve şifa içeren içeceklerle doğal sağlık ve bakım yolculuğu 29 Temmuz tarihinde okurları ile buluşmayı bekliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media