AVEDA DÜNYA AYI’NDA DAHA ÇOK KİŞİYE TEMİZ SU ULAŞTIRIYOR

 

Dünyayı korumayı misyon edinen, yüksek performanslı, bitkisel türevli saç bakım markası Aveda, bu Dünya Ayı’nda, bir kez daha ortaklık içinde olduğu kar amacı gütmeyen yardım kuruluşunu desteklemekten gurur duyuyor: Charity: Water, 2021 yılında da ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlamaya çalışıyor.

Aveda’nın kurucusu Horst Rechelbacher’ın markanın yıllık düzenlenen Dünya Ayı kampanyasını ilk defa oluşturduğu 1999 yılından bu yana,  Aveda, dünya çapında çevresel sorunlar için yaklaşık 65 milyon dolar toplayarak önemli bir etki yarattı. Bu yıl, ortağı olan kar amacı gütmeyen kuruluş Charity: Water ile birlikte Aveda, 2021 Dünya Ayı boyunca Hindistan, Nepal, Madagaskar ve Etiyopya’da ihtiyacı olan insanları korumak ve onlara temiz su sağlamak için 2 milyon dolardan fazla para toplama misyonunu üstleniyor.

DÜNYA GENELİNDE İNSANLARA TEMİZ SU SAĞLAMAK

2021 Dünya Ayı boyunca, Aveda, ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlama misyonunu desteklemek ve 2 milyon dolardan fazla para toplama hedefine ulaşmak için tüketicilere çeşitli fırsatlar sunuyor:

Aveda’nın çok satan serilerinin Tanışma Setlerinin (Aveda’nın Nutriplenish, Botanical Repair ve Invati Advanced serilerinden ürünler içeren) satışından kar amacı gütmeyen kuruluş Charity: Water’a 5 dolar bağışlayacaktır.

Aveda, 2021 Dünya Günü’nde (22 Nisan) ABD’de ve birçok farklı ülkesindeki Aveda mağazaları ve online satışlarının %100’ünü charity: water’a (600.000$’a kadar) bağışlayacak.

MoveSpring ile ortaklığında Aveda, Nisan ayı boyunca sanal bir Dünya Ayı RunWalk’a ev sahipliği yapacak. Herkes, gelişmekte olan ülkelerde insanların su kaynaklarına yürüdükleri ortalama mesafe olan 3,7 mil koşmak veya yürümek için kayıt yaptırmaya ve bu etkinliğe katılmaya davet ediliyor. 25 dolarlık giriş ücreti, ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlanmasına yardımcı olacak.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media