“Angry Birds Trafikte” oyununa davet almak ister misiniz?

ajandakolik


Eğitimin bireysel ve bireye özgü bir iş olduğu anlayışıyla 60 yılı aşkın bir süredir eğitim yaşamını sürdüren Kültür Koleji’nde eğlenceli sanatsal etkinliklerle de dolu bir yıl devam ediyor. 

Çağdaş bilim ve teknoloji aracılığı ile ilerleme ve gelişmeyi doğal bir yaşam tarzı olarak benimseyen, farklı bakış açıları ve vizyonerlik sunan, hem düşünsel hem duygusal hem de bedensel olarak öğrencilerin gelişimine katkı sağlayan Kültür Koleji, dünyanın en popüler kuşlarını sahneye taşıyor.

8 Mart’ta sahnelenecek olan  “Angry Birds Trafikte” tiyatro oyununu izlemek için yapmanız gerekenler çok basit.  Bu davete katılmak için Kültür Kolejli olmanıza gerek yok. Aşağıda yer alan linki tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli. Ancak acele etmenizde de fayda var. Çünkü kontenjan sınırlı. Bu arada etkinlik ücretsiz ve saat 14.00’te başlıyor.

Siz de o şanslı kişilerden olmak istiyorsanız çocuğunuz için aşağıdaki formu doldun. Şimdiden iyi seyirler ve iyi eğlenceler…

8 MART 2020 ANGRY BIRDS TRAFİKTE TİYATRO GÖSTERİSİ İÇİN DAVET FORMUDUR TIKLAYINIZ. 

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

“Bir İstanbul Masalı” resim sergisi 5 Mart'ta açılıyor

Çağdaş ressamların eserlerinin sergileneceği “Bir İstanbul Masalı” resim sergisi İstanbul Nişantaşı AAC Akyol Art Center’da 5 Mart Perşembe günü açılıyor. “Mozaikizm”i geliştiren ve kendi özgün “mozaik esintisi” tekniğiyle eserler üreten Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp, İstanbul’da açılacak “Bir İstanbul Masalı” resim sergisine bir eseriyle katılacak. İstanbul Nişantaşı’nda 5 Mart Perşembe günü […]