banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ADELE’DE YENİ BİR SÜRPRİZ YOK, BİLDİĞİNİZ AYNI ADELE!


2015 yılının en çok dinlenen şarkılarından “Hello”dan bu yana 6 yıl geçti. Lionel Richie’ninkinden yıllar sonra yeniden bir buruk “Hello” daha duyalı 6 koca yıl… Şimdiye kadar aldığı pek çok ödülün yanı sıra dünyanın en çok kazanan müzisyenleri arasında da gösterilen İngiliz şarkıcı Adele, şimdi yeni şarkısı “Easy On Me” ile yine listeleri zorlayacak. Ancak bunca yıl aradan sonra ortaya çıkan  “Easy On Me”, Adele’in müziğinde hiçbir şeyin değişmediğinin göstergesi. Sürpriz yok, Adele yine bildiğiniz aynı Adele. Şarkısının iyi olup olmamasından dolayı değil Adele olduğu için herkes onu dinleyecek. 

Dünyaca ünlü sanatçı Adele yeni şarkısı “Easy On Me” ve şarkıya eşlik eden klibiyle hayranlarıyla uzun bir aradan sonra tekrar buluştu.19 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni albümü “30”un perdelerini aralayan “Easy On Me” şarkısının klibinde Adele, Cannes Grand Prix ödüllü yapımcı Xavier Dolan ile birlikte çalıştı. 2015 yılının en çok dinlenen şarkılarından “Hello”nun klibinin geçtiği evde başlayan yeni klip, Adele’in kaldığı yerden devam ettiği mesajını vurguluyor.

2015 yılında yayınladığı “25” isimli albümünden sonra ilk kez yeni şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Adele, daha önce birlikte çalıştığı Greg Kurstin, Max Martin, Shellback ve Tobias Jesso Jr ile tekrar bir araya geldi. Inflo ve Ludwig Göransson ile de ilk defa yeni albümü “30” için stüdyoya girdi.

NEREDE O “ROLLING IN THE DEEP”?

Adele, bu hafta başında yeni albümünü duyurmakla birlikte albüme ilham veren yaşantısını anlattığı bir notu sosyal medyadan paylaşarak büyük ilgi toplamıştı. Adele’in yeni şarkısı “Easy On Me” şimdi tüm dijital platformlarda yayında. Adele, tıpkı özel hayatındaki tüm inişlere ve çıkışlara benzer bir ritmle yine birbirine benzer şarkıların yolundan gitmeyi sürdürüyor. 6 yıl aradan sonra gelen bu ilk ama hiç de yeni olmayan şarkı, bunun en büyük kanıtı. Müzik kariyerinin hiç şüphesiz en başarılı parçası “Rolling In The Deep”i gölgeleyecek gerçek bir yeni şarkının ortaya çıkıp çıkmayacağını ise 30 albümünde bekleyip göreceğiz. Ama şimdilik Adele yine bildiğiniz o aynı Adele! Değişen kilosu ve saç rengi dışında bol gözyaşılı, melankolik, hüzün tonlu şarkılarında hep aynı yerde sesi gümbürdüyen Adele. Gerisi hep bildiğimiz hikaye…

YILLAR SONRA ADELE’DEN YENİ ŞARKI “EASY ON ME”

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media