AjandaKolik Reklam

 

 

Açılsın kapıları Salon İKSV’nin, yeni sezon başlasın!

Salon İKSV, 21 Eylül’de başlayacak onuncu sezonunun ilk haftasında darkwave, synthpop grubu Jakuzi, indie-folk’un en iyi örneklerinden Steve Gunn, 60’ların saykodelik müziğini günümüz neo-psychedelia akımı ile yaşatan Babe Rainbow ve yumuşak elektronika tınıları ile Elvett’i ağırlıyor. O zaman Salon İKSV’yi açma zamanı!


JAKUZİ İLE BAŞLIYOR 

Salon’un 10. yılının ilk konseri için 21 Eylül’de Jakuzi Birlikte Güzel desteğiyle Salon’da sahne alacak.  Yenilik dolu bir sezonun kapılarını ardına kadar açacak Birlikte Güzel: Jakuzi konserinin biletleri ayakta 80 TL, öğrenci 55 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.


STEVE GUNN İLE INDIE FOLK GECESİNE HAZIR OLUN!
Geniş bir müzik yelpazesi olan Steve Gunn her yeni albümüyle birlikte müzik yelpazesi daha da genişlemeye devam ediyor. Bob Dylan ve Bert Jansch’ın 60’lar ortasındaki karakteristik şarkı yazım tekniklerini anımsatan son albümü ‘The Unseen In Between’i 2019 yılının hemen başında ünlü plak şirketi Matador etiketiyle yayımlayan Gunn, 23 Eylül’de sonbahara çok yakışacak bir gece için Salon’a geliyor. Steve Gunn’dan önce ise 2010 yılında grunge’ın başkenti Seattle’da Austin Crane tarafından kurulan indie-folk projesi Valley Maker Salon’da sahne alacak. Austin Crane’in üniversite tez projesi için varoluşu sorguladığı şarkılar yazmaya başlamasıyla Valley Maker’ın temeli atıldı. Bu şarkılar birikerek, 2015 yılında yayımlanan ilk albüm ‘When I Was A Child’ın temelini oluşturdu. Kehanetler ve kıyamet temasından yola çıkan bu albüm; inanç, zaman ve mekanı metaforlarla sorguluyor. Steve Gunn / Önce: Valley Maker konserinin biletleri konserinin biletleri oturmalı numarasız 100 TL, ayakta 80 TL, öğrenci 65 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

60’LARIN SAYKODELİK POP’UNU GÜNÜMZE UYARLADILAR: BABE RAINBOW 
60’ların özgür ruhunu, saykedelik müziğini, günümüzün neo-psychedelia akımı ile yaşatan Babe Rainbow, 26 Eylül’de Salon’a konuk oluyor. Babe Rainbow’dan önce ise Audioban Selects kapsamında saykadelik pop grubu Palmiyeler Salon’da sahne alacak. Derine, Karbeyaz, Akdeniz, Senden Haber Yok gibi şimdiden klasik olmuş şarkılarını seslendirecek olan grup sahne performansı ve görselliği ile yerli müzik sahnenin dikkat çeken ekipleri arasında sayılıyor. Babe Rainbow / Audioban Selects: Palmiyeler konserinin biletleri konserinin biletleri ayakta 70 TL, öğrenci 55 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.


İSVİÇRELİ ELEKTRO POP İKİLİSİ ELVETT’LE İLK DEFA
2003 yılında tanışıp, müzikal anlamda çok fazla ortak noktaları olduğunu fark eden Lyn m ve Alain Frey, 2015 yılının Ocak ayında Elvett’e hayat verdiler. Şarkılarında yaşattıkları yoğun duyguları 27 Eylül’de Türkiye’de verecekleri ilk konserleriyle Salon’da yaşatacaklar. Elvett konserinin biletleri konserinin biletleri ayakta 60 TL, öğrenci 45 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media