banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

“9 Kere Leyla”nın fragmanı karşınızda…


Çok bekledik ama artık az kaldı! Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un yer aldığı, usta yönetmen Ezel Akay’ın yönettiği “9 Kere Leyla“, 4 Aralık Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayında. Gırgır şamataya hazır olun…

O zaman gelsin fragman, biz seyrine dalalım… Önce sinemalarda yolunu gözledik pandemi baş gösterince gösterimi iptal olan Ezel Akay’ın son filmi “9 Kere Leyla” nihayet çok yakında Netflix’te, Aralık ayını güzelleştirmek için geliyor, kışı sıcacık yapıyor!

 

O zaman konusunu hatırlayalım mı?
Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir.

Nergis ile aralarındakiengelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanınen iyi yolununonuöldürmek olduğuna karar verir.Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur.Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media