AjandaKolik Reklam

 

 

86 YAŞINDAKİ ALAIN DELON ÖTANAZİYE KARAR VERDİ: OYUNCU GÖNÜLLÜ OLARAK ÖLMEK İSTİYOR


“Yaşlılık korkunç bir şey ve buna yapacak bir şey yok. Görünüşümüzü ve görme duyumuzu kaybediyoruz, ayağa kalkamıyor, ağrı hissediyoruz. Büyük bir eziyet.”

 

Fransa’nın efsanevi oyuncusu Alain Delon’dan üzücü bir haber geldi. RTL’ye göre 86 yaşındaki oyuncu Delon, hastalıklara yakalanmamak için kendi isteğiyle ölmek istiyor. Bu nedenle yakın gelecekte ötanazi prosedürüne başvurmayı düşünüyor.

Milyonlarca kadının idolü ve tüm zamanların en ünlü aktörlerinden biri olan Fransız sinemasının efsanesi şimdi dünya magazin sayfalarında. Son yıllarda sağlık sorunları yaşayan ve durumu giderek kötüleşen (2019 yılında oyuncu iki defa felç geçirdi.) Alain Delon’un ölmeyi düşündüğü öğrenildi.

Delon, bir röportajında, bir keresinde insanın nerede ve ne zaman ölmek istediğini seçme hakkına sahip olduğunu söylemişti. Ve öyle görünüyor ki, sanatçının yaşam çizgisini aşacağı an geliyor.

Şimdi Delon, prosedürün yasal olduğu ve izin verildiği İsviçre’de yaşıyor. Sanatçının mirasla ilgili tüm meseleleri zaten çocuklar arasında bölerek çözdüğü bildiriliyor – dört çocuğu var. Aktörün oğlu Anthony’nin ötanazi için evrak işlerini üstlenmesini istediği ancak oğlunun bunu reddettiği söyleniyor. .

1957’den beri oyunculuk yapan ünlü aktör, 2002 yılında geçirdiği ağır depresyon sırasında bir kez intihar girişiminde bulunmuştu.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media