5. Mersin Kitap Fuarı kapılarını açtı

ajandakolik


Mersin ve Çukurova bölgesinin en görkemli kültür etkinliği olma hedefiyle düzenlenen Mersin Kitap Fuarı, bu yıl 5’inci kez ziyaretçileri ile buluştu. 1 Aralık’a kadar sürecek olan fuarı 150 binin üzerinde kitapseverin ziyaret etmesi bekleniyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliği ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 5. CNR Mersin Kitap Fuarı, Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açtı.


100’ün üzerinde yayınevi ve 300’ü aşkın markaya ait kitapların okuyucularıyla buluşacağı fuarı yaklaşık 150 bin kitapseverin ziyaret etmesi bekleniyor. 1 Aralık 2019 tarihine kadar sürecek olan fuar, başta polisiye romanların güçlü kalemi Ahmet Ümit olmak üzere, birbirinden kıymetli yazarları da ağırlayacak. 12.500 metrekarelik alanda düzenlenecek 5. CNR Mersin Kitap Fuarı’nda kitapseverler, 9 gün boyunca 300’ü aşkın imza gününün yanı sıra paneller ve söyleşilerde en çok sevdikleri yazarları yakından görme ve tanıma fırsatı bulacaklar. Fuarı Milli Eğitim’e bağlı okullardaki öğretmen ve öğrenciler ücretsiz ziyaret edebilecekler.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

28 film birden! Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali başladı

SYFF2019, film seçkisiyle bizi, kendimizle, birbirimizle ve yaşadığımız gezegenle bağlarımızı gözden geçirerek onarmaya davet ediyor. Ödüllü yönetmen Damon Gameau 2040 filminde bizleri eğer bugün gezegeni iyileştirmek üzere var olan en iyi çözümleri kucaklayabilirsek ve bunları ana akım yapabilirsek 2040’da geleceğin nasıl göründüğüne dair bir yolculuğa çıkarıyor. Baskı/Push filminde yönetmen Fredrick Gertten Birleşmiş Milletler […]