Yaratıcılığını Cheetos’la konuştur!

ajandakolik


Siz hiç Cheetos Müzesi diye bir şey duydunuz mu? Duymadıysanız söyleyelim, biz dün oradaydık! Yıllardır karikatürleriyle güldüren Erdil Yaşaroğlu’nun ikonik hayvan karakterleri ‘Sıkı Dostlar’, Cheetos ile yeniden hayat buldu. Cheetos Müzesi’nin lansmanında Erdil Yaşaroğlu ve Begüm Kütük Yaşaroğlu hayal ve yaratıcılık üzerine bir atölye çalışması gerçekleştirdi.

Erdil Yaşaroğlu’nun karikatür karakterleri mozaik yapıştırma tekniği ile Cheetos Müzesi’nde yerini aldı. Proje Erdil Yaşaroğlu ve Begüm Kütük Yaşaroğlu önderliğindeki tasarım atölyesi ile başladı. Tüketicilerin hayal güçlerini göstermelerinin hedeflendiği Cheetos Müzesi projesi kapsamında 200 Bin TL’lik para ödülü en yaratıcı 10 kompozisyonu paylaşan katılımcılar arasında paylaştırılacak.

Cheetos’un yeni kampanyası Cheetos Müzesi, ailelerin birlikte eğlenirken hayal güçlerini göstermelerini hedefliyor. Proje kapsamında ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu’nun en bilinen ve en sevilen karakterleri Sıkı Dostlar, Cheetos Müzesi’nde bir sergi ile yeniden hayat buldu, üstelik bu sefer mısır çerezinden…

Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun moderatörlüğünde ve Erdil Yaşaroğlu’nun liderliğinde gerçekleşen atölyede önce katılımcıların kendi karikatür karakterlerini oluşturmaları sağlandı. Sonrasında bu karakterler Cheetos ile kaplanarak Cheetos Müzesi projesine uygun forma getirildi.

SİZ DE KATILABİLİRSİNİZ
Eğer katılmak istiyorsanız Cheetos Müze kampanyası başvuruları 31 Mart tarihine kadar devam edecek. Katılımcı ailelerin tek yapması gereken eserlerini https://www.cheetos.com.tr/cheetos-muzesi/adresine yüklemeleri. Erdil Yaşaroğlu’nun Cheetos ile yeniden hayat bulan ‘Sıkı Dostlar’ karakterleri 24 Ocak ile 30 Ocak tarihleri arasında Forum İstanbul’da ve 1 Şubat ile 3 Şubat tarihleri arasında Cevahir Avm’de yapılacak Cheetos Müzesi aktivasyon alanında ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Salon 2019'un yeni konukları kim?

  Salon, 2019’da konuk edeceği efsane isimlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Bakalım bu yıl kimler var? Şubat ayından itibaren aralarında Khruangbin, Asgeir, Wooden Shjips, Marissa Nadler ve Jonathan Bree gibi kendi kulvarının en […]