Toy Tiyatro, The Stay Warehouse Alaçatı’da

ajandakolik

Kendine özgü ve özgün yapısı ile sadece bir konaklama değil aynı zamanda bir yaşam tarzı deneyimi sunan The Stay Warehouse, kış sezonunda Alaçatı’yı cazibe merkezi haline getirmeye devam ediyor. Toy Tiyatro iş birliği ile sahnelenecek iki oyunun özel gösterimi ile Alaçatı’da sanat dolu bir hafta sonu yaşanacak.

The Stay Warehouse Alaçatı, 21-22 Şubat tarihlerinde ilham veren bir sanat deneyimi için sahnesini açıyor. “Tiyatro Hafta Sonu” temasıyla düzenlenecek iki günde, Toy Tiyatro iş birliğiyle Kader Can ve Hipokrat adlı oyunlar The Stay Warehouse’da sahnelenecek.

Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazıp yönettiği Kader Can, 21 Şubat Cuma akşamı saat 21.00’de The Stay izleyicisi ile buluşacak. Kader Can’ın 12 aylık askerlik hikayesini ve içinde barınmaya çalıştığı koşulları tek perdede ve tek nefeste anlatan oyun, Deniz Karaoğlu ile hayat buluyor. 90 dakikalık oyun, Ah Kosmos!’un müzikleriyle unutulmaz bir sahne deneyimi yaşatıyor.

22 Şubat Cumartesi akşamı 21.00’de ise, Erdi Işık’ın kaleminden çıkan ve Kayhan Berkin’in yönettiği Hipokrat The Stay sahnesinde olacak. Canan Ergüder ve Kenan Ece’nin başrollerini paylaştığı Hipokrat, herkesin gözdesi olan iki doktorun, iki farklı hastanede, şüpheli ölümlere sebebiyet verip kendileriyle yüzleşmelerini anlatıyor. Doktorların kendilerini kapattıkları, hiç kimsenin onları görmediğini düşündükleri bir tuvalette yaptıkları vicdan muhasebesi sorgulayıcı ve izlenesi bir oyuna dönüşüyor.

Misafirlerinin tüm konforunu düşünerek unutulmaz bir sahne deneyimi sunan The Stay Warehouse Alaçatı’nın Tiyatro Hafta Sonu biletleri www.mobilet.com üzerinden sunuluyor. Dileyenler tek oyuna bilet alırken isteyenler için kombine bilet seçenekleri de sunuluyor. The Stay Warehouse konaklama seçenekleriyle de Tiyatro Hafta Sonu’nda misafirlerini ağırlıyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Melankoli denizinde Tindersticks şarkılarıyla...

Ve nihayet geldiler, bir rüya gibi şarkılarını söyleyip gittiler. İngiliz müzik grubu Tindersticks, dün akşam İstanbul’da İş Kuleleri’ndeydi. Aylardır beklenen konser, salondaki seyirciyi derinden etkiledi etkilemesine ancak keşke klasiklerinden biraz daha fazla çalsalardı da dedirtti. Bir de konser alanında albüm ve şarap satışı olsa tadından yenmezdi. Nilüfer Türkoğlu Tindersticks, “No […]