Rick and Morty’nin 4. sezon tarihi belli oldu

ajandakolik


Türkiye’de de çok sevilen çizgi animasyon dede torun Rick and Morty’nin 4. sezonunun devam bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

Koronavirüs salgını sebebiyle ne zaman yayınlanacağı belli değildi ancak nihayet yeni sezonunu duyurusu yapıldı. Rick and Morty’nin 4. sezonunun 3 Mayıs’ta seyirciyle buluşacağı belli oldu. Yeni sezon fragmanını ise hemen burada.

 

Türkiye’de de belli bir hayran kitlesine erişen yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty 3. sezon finali, platformun geçmişindeki en yüksek derecelendirme olan Nielsen’in canlı izleyici sayılarında 18-24 yetişkinlerde 3,9 ve 18-34 yetişkinlerde 3,2 puan aldı. 2018’de Adult Swim, 70 bölümlük bir yenileme siparişi verdi. Şimdiki sezonun devamı sadece gelecek ilk 7 bölüm anlamına geliyor.

Bu arada dizinin yayın kanalı Adult Swim, kısa bir süre önce Rick and Morty hayranlarına küçük bir sürpriz yapmıştı.  Dizinin Samurai and Shogun adını taşıyan 5 dakikalık anime bölümü yayınlanmıştı.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Her cuma iki sanatçının filmi dijital erişime açık olacak

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 1987 yılından beri düzenlenen İstanbul Bienali, daha önce İstanbul Bienallerine katılan sanatçılarla işbirliği yaparak her hafta iki sanatçı […]