banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Müziği ateşleme zamanı: Big Burn İstanbul’un tarihleri açıklandı

Türkiye festivalleri arasında en geniş çaplı deneyimi sunan Big Burn İstanbul, 26.27.28 Temmuz’da 3. defa Burn Enerji İçeceği sponsorluğunda Şile’de düzenleniyor.

Geçtiğimiz son iki yaz sezonuna damgasını vuran ve katılımcılara 3 günlük unutulmaz bir festival yaşatan Big Burn İstanbul bu sene de benzersiz bir deneyim için hazırlanıyor. Burn Enerji İçeceği organizasyonuyla düzenlenen Big Burn İstanbul dünya elektronik müzik dehaları Adam Beyer, Claptone, Dubfire, Seth Troxler, Tale Of Us gibi dünya elektronik müzik sahnesi yıldızlarına ev sahipliği yaptı.


Bu sene 3.sü gerçekleşecek olan Big Burn İstanbul, büyük heyecan yaratacak bir Lineup ile elektronik müzikseverlere 26-27-28 Temmuz’da Woodyville Treehouses Şile’de ev sahipliği yapacak. 2019’un en büyük elektronik müzik festivalinde performans gösterecek olan DJ ve prodüktörlerin isimleri www.bigburn.istanbul adresinden ve Big Burn İstanbul sosyal medya hesaplarından çok yakında açıklanacak.


Müzik ve doğanın iç içe olduğu atmosferde üçüncü kez benzersiz bir festival ortamında dans severleri ağırlayacak olan Big Burn İstanbul’u ajandanıza not etmeyi unutmayın!

 

You don't have permission to register
Follow us on Social Media