Müjdat Gezen’den müzikli oyun: “Eğlence Dünyası”


Usta tiyatrocu Müjdat Gezen, yazıp yönettiği ve aynı zamanda rol aldığı yeni müzikali ‘Eğlence Dünyası’nı, geçtğimiz cumartesi günü Boğaz gezintisi eşliğinde teknede gerçekleşen bir basın toplantısıyla tanıttı. Biz de oradaydık! Öğrendik ki 2019-2020 tiyatro sezonuna bomba gibi giriyorlar. Üstelik epey zengin bir kadroyla…

O zaman açılsın ‘Eğlence Dünyası’nın kapıları…  Bakalım kimler var içeride? Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği ve oynadığı oyunda Cüneyt Arkın, Ercan Bostancıoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Melihat Gülses, Selen Seyven, Cem Cücenoğlu, Kaan Polat Cüreklibatır, Sevcan Orhan, Nejat Uygur’un torunu Nejat Uygur, Şebnem Schaefer, Yener Çevik, Fehmi Dalsaldı, Buket Dereoğlu, Nazlı Mengi, Yaşar Ayvacı, Barış Taşkın, Kıvanç Tiner, Seran Bilgi, Emre Özmen, Ayben Erman, Okay Köksal ve Ogeday Girişken gibi isimler yer alıyor. Müzikalin dekor tasarımına Barış Dinçel’in kostümlerinde ise Aygül Kostüm Evi’nin imzası olacak. Provaları başlayan müzikal, ekim ayında TİM Show Center’da perdelerini açacak.


Eğlence Dünyası” müzikalinde Melihat Gülses, Ayben Erman, Semiha Yankı, Sevcan Orhan ve Yener Çevik ise konuk ses sanatçıları olarak yer alacak. Avrupa şampiyonu ve dünya ikincisi milli güreşçi Okay Köksal’ın bir Türk güreşçisi rolünde seyirci karşısına çıkacağı müzikalde; Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan 2017 yılı Survivor yarışması şampiyonu Ogeday Girişken de rol alacak.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media