MilyonFest’te bu yıl kimler var?

ajandakolik

İstanbul’un En Büyük Açıkhava Müzik Festivali ‘MilyonFest İstanbul’da bu yıl da sahneyi ağlatacak isimler var. Festivalin tarihi ve kadrosu açıklandı. 

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla geçtiğimiz yıl ilki düzenlenerek İstanbul’da bugüne dek yapılmış en büyük açık hava müzik festivali olma özelliği taşıyan MilyonFest İstanbul bu yıl 1-4 Ağustos 2019tarihleri arasında düzenlenecek.

Yüzdeyüz müzik ve eğlenceyle Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla düzenlenecek festivalde Mazhar Fuat Özkan’dan Şebnem Ferah’a; Athena’dan Duman’a yıldız isimlerin yer alacağı çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği festivale dair sürprizler çok yakında duyurulacak. Festşvalde çıkacak isimlerse şöyle: Mazhar Fuat Özkan
Şebnem Ferah, Athena, Duman, Ceza, Manga, Cem Adrian, Feridun Düzağaç, Pamela, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Sena Şener.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çocuk Sanat Festivali'nde yok yok!

Bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan Çocuk Sanat Festivali’nde deyim yerindeyse yok yok! İnsanın çocuk olası geliyor… Sömestr hediyesi festival, Zorlu PSM’e binlerce çocuğu […]