banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

KIVANÇ TATLITUĞ NETFLIX DİZİSİNDE OYNAYACAK


Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin oynadığı, bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı.

Yönetmenliğini Tolga Karaçelik ve Umut Aral’ın yaptığı aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry H
offman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpiriçci

Hikayenin yazar kadrosunda iseJason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak bulunuyor. Uyurkulak ismini görünce heyecanlanmadık değil!

Dizinin konusuna gelince… Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpiriçci ve yönetmen Tolga Karaçelik çekimlerde.

Dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor. Şimdiden konusuyla merak uyandıran yapımı ajandaya not aldık bile… Bakalım ismi ne olacak?

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media