AjandaKolik Reklam

 

 

“Kedimi Gören Var mı?” tam bir sömestr oyunu!


Hazır okullar tatilken çocuklar için önereceğimiz sevimli mi sevimli bir tiyatro oyunu var. Ayça Warner’ın kaleme aldığı “Kedimi Gören Var mı?” oyunu sömestr tatilinde çocuklarla buluşmaya devam ediyor.

Çağrı Şensoy ve Tuğçe Yolcu’nun yönettiği oyun, 5 yaş ve üstü çocukların interaktif katılımıyla Ocak ayından itibaren Sahne Beşiktaş’ta… “Kedimi Gören Var mı?” oyunu, eğitici içeriğiyle çocukları şarkılar eşliğinde eğlenceli bir keşfe çıkaracak.


Tiyatrosever minik seyircileri eğlenceli bir keşfe çıkaracak “Kedimi Gören Var mı?” 2 Şubat tarihlerinde Sahne Beşiktaş’ta… İnteraktif oyunda, çocuklar sahneye çıkarak bilim deneyi yapabilecek, hep beraber şarkı söyleyip dans edebilecekler.  Oyunda aynı zamanda illüzyon oyunları ve cevabını tahmin etmek için zıp zıp zıplayacakları eğlenceli bilmeceler de çocukları bekliyor. “Kedimi Gören Var mı?” oyununda ebeveynler de çocuklarıyla birlikte keyifle vakit geçirebilecek.


Günümüzde özellikle çocukların sosyal paylaşımlarının azaldığına dikkat çeken oyun, internette vakit geçiren ve sosyal etkinliği ihmal eden Deniz’in, kaybolan kedisi Mıstık’ı ararken başından geçen maceraları konu alıyor. Mıstık’ı arama süreci, internet fenomeni Kara Gölge’nin de maceraya katılımıyla heyecanlı ve eğlenceli bir keşfe dönüşüyor.

Oyun, rejisi, müzikleri ve koreografisiyle “çocuklar anlamaz” değil, “çocuklar en iyisine layıktır” düşüncesiyle karşımıza çıkıyor.

 

You don't have permission to register
Follow us on Social Media