Kapadokya’nın kültür sanat kalbi Bezirhane’de yakında kimler var?

ajandakolik

Başarılı akustiği ve iki dev kubbesiyle, dinlemeye doyulmayan müzik dinletilerinin büyüleyici mekanı Bezirhane, 11 Ocak’ta Kalben’i, 15 Şubat’ta ise grup Sufle’yi ağırlıyor.

argos in Cappadocia bünyesinde yer alan Bezirhane, Kapadokya’da kültür, sanat ve eğlencenin kalbi olarak misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bezirhane, 8 ve 10 metre yüksekliğinde iki doğal kubbeye sahip salondan oluşan misafirlerine tarihi dokusu içinde bambaşka bir konser deneyimi yaşatıyor.

Yeni nesil şarkıcı/söz yazarı ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden Kalben, 11 Ocak’ta mükemmel bir doğal akustiğe sahip, özel ses sistemi ve teknolojik donanımıyla 120 kişilik konser kapasitesine sahip Bezirhane’de sevenleriyle buluşuyor. Sahil kasabalarından, kayıp fotoğraflardan, kaybolmamış dostlardan bahseden şarkılarıyla herkesin gönlünde taht kuran Kalben, Bezirhane’nin büyülü atmosferinde şarkılarını seslendirecek.

Şarkılara alternatif pop-rock tarzında yaptıkları akustik cover’ların yanı sıra kendi ürettikleri bestelerle de kendilerini sevdiren grup Sufle ise 15 Şubat’ta dinleyicisiyle buluşacak.

Dünya çapında aldığı ödüllerle Türkiye’nin ve Kapadokya’nın adını pek çok kez ‘küresel en iyiler’ arasına yazdıran argos in Cappadocia, Bezirhane etkinlikleri çerçevesinde sanata desteğini sürdürüyor.

Konserler için yerinizi şimdiden ayırtabilir, bilet temini ve diğer detaylı bilgiler için argos in Cappadocia ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Gökhan Özoğuz 'Kendi Yolumda' filminde oynayacak

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, başrolünde Gökhan Özoğuz’un yer aldığı ‘Kendi Yolumda’ filminin çekimleri2 hafta önce Adana’da başladı. Film setinden ilk kareler yayınlandı. Önce şarkıydı şimdi film oluyor. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un seslendirdiği ‘Kendi Yolumda’ 6 Mart’ta vizyona giriyor. Peki filmde kimler oynuyor, film ne anlatıyor?  Değişik hikâyesi ile […]