John Malkovich “The Music Critic” gösterisiyle İstanbul’da…

ajandakolik

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi başlıyor. Aya İrini ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi olmak üzere iki özel mekanda gerçekleşecek olan konserler serisi Events Across Turkey organizasyonuyla dünyaca önemli dünya starlarına kapısını açmaya hazırlanıyor. 
2020 yılında Burgan Bank markasının da katkılarıyla Turkcell Platinum Istanbul Night Flight line-up’ın da dünyaca ünlü Hollywood starı The Music Critic Show gösterisiyle John Malkovich, Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma, dünyaca ünlü Şef Jurgen Bruns yönetiminde Berlin Symphony Chamber Orchestra, her zamanki gibi özel quartet ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra, ilk defa İstanbul’da olacak. Amerikalı idol piyanist Reuel, ve yine ilk kez İstanbul dinleyicisi ile buluşacak olan Joachim Horsley ve 29 Ekim Conductor / Composer Tuluğ Tırpan yönetiminde 120 kişilik kadrosuyla An Epic Symphony § Hayko Cepkin & Mercan Dede olarak ilk kez dinleyici karşısına çıkıyor. Birinci bölümde ise geçtiğimiz seneden hatırlayacağımız usta oyuncu Yurdaer Okur’un performansını yeniden görme fırsatı bulacağız.

Etkinlik Takvimi: 

13 Mart – John Malkovich (The Music Critic Show)
4 Nı̇san – Yo Yo-Ma
4 Eylül –  Berlin Symphony Chamber Orchestra
12 Eylül – Karsu
25 Eylül – Salzburg Symphony Chamber Orchestra
3 Ekı̇m –  Reuel
16 Ekı̇m – Joachim Horsley
29 Ekı̇m – An Epic Symphony & Hayko Cepkin § Mercan Dede
Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bütün kadınların gücü adına: I Shape My World (Dünyama Ben Yön Veriyorum)

Levi’s, Dünya Kadınlar Günü’nü ve kadınların başarılarını “I Shape My World” kampanyasıyla kutlamaya devam ediyor. Markanın ilham verici reklamında yer alanlar arasında meslektaşımız “kadın” gazeteci Melis Alphan da yer alıyor. Dünya, Mart ayı boyunca günümüze öncülük eden ve ilham veren kadınları kutluyor. Levi’s da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü onuruna […]