HİÇ DUMAN KONSERİ 00.00’DA BİTER Mİ?


KüçükÇiftlik Park’ın kapıları %100 Music Sunar: Park’ta Rock için açılıyor. Rock müzik severler için bir klasik haline gelecek olan konser serisi 9-10 Temmuz tarihlerinde Duman ile başlıyor. Ancak bugün Cumhurbaşkanı’nın açıklamasıyla sokağa çıkma yasakları 1 Temmuz itibariyle kalkarken müzik, 00.00’a kadar sürecek. Sorarız size: Hiç Duman konseri 00.00’da biter mi? 

Pandemiden bu yana aylar sonra ilk kez kapılarını müzik için açan KüçükÇiftlik Park’ta sınırlı sayıda oturma düzeni ile gerçekleşecek konserlerle müzikli günlere duyulan özlem sona erecek. Ekim ayına kadar sürecek konser serisinin birbirinden iyi diğer isimleri ise çok yakında açıklanacak.


KüçükÇiftlik Park’ın kapıları %100 Music Sunar: Park’ta Rock’ın ilk konseri Duman ile açılıyor

Temmuz ayında #uzakduryakınıma konseptiyle kapılarını açmaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park, sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan İstanbullular için muhteşem bir konser serisi hazırladı. Zorlu pandemi koşullarında misafirlerinin sağlığını düşünerek müziğin sesini kısan KüçükÇiftlik Park’tan yükselen sesler yeniden tüm şehri saracak.

 

Normal şartlarda ayakta 17 bin kişiyi ağırlayabilen KüçükÇiftlik Park, rock müziği tutkunlarını pandemi şartlarına uygun olarak yaklaşık 1000 kişilik sınırlı sayıda oturmalı düzeni ile ağırlayacak. 9-10 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Yüzdeyüz Müzik’in sunacağı Duman konserinin ardından Ekim ayına kadar en sevilen rock müzik sanatçılarının yer alacağı %100 Music Park’ta Rock ile İstanbullular açık havanın da yüzdeyüz müziğin de tadını doya doya çıkaracak.

 

Biletler Biletix’te!

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media