Harbiye Açıkhava’da Tarkan Konserleri tam altı gün sürecek

ajandakolik


Dünya yıldızlarının İstanbul’daki müziksever ile buluşma yeri olan Harbiye Açıkhava’da yılın ‘Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı!

Hazır mıyız? Eğer acele edip bilet bulabilirseniz önce kendinizi alkışlayın… Açıkhavada Tarkan konseri hiç izlemeyenlerin heyecanını buradan duymaya başladık bile… Az kaldı! Harbiye Açıkhava’da ‘Tarkan Zamanı’ için geri sayım başladı.

Bir Harbiye Açıkhava klasiği haline gelen Tarkan Konserleri, Eylül ayında tüm müzik severleri yeniden bir araya getirecek. Megastar Tarkan, iki yılın ardından 20-21-23-24-26-27 Eylül tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.

Kurban Bayramı’nın ilk günü konser serisinin ilk üç konseri açıklanan Megastar’ın Açıkhava maratonunun biletleri saatler içinde tükendi. Sevenlerinin yoğun ilgisinin ardından Tarkan, 24-26 ve 27 Eylül tarihlerini de Açıkhava’daki konser serisine ekledi.


Megastar, Atlantis Yapım Organizasyonu ile gerçekleşecek olan konser serisinde, dillerden düşmeyen şarkıları ile kulakların pasını silerken, tüm müzik severleri hatıralarla süslü bir zaman yolculuğuna çıkaracak.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Melih Cevdet Anday Edebiyat Ödülü sahiplerini buldu

Milas Belediyesi tarafından 24-25 Ağustos tarihleri arasında Ören Mahallesi’nde bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Melih Cevdet Anday Anma Günleri kapsamında düzenlenen yarışmada bu yıl iki eser ödüle layık görüldü. Her yıl ayrı […]