‘Evrende Dönüşüm’ sergisini görmek için son gün 28 Şubat

ajandakolik


Denizhan Özer’in küratörlüğünü üstlendiği sergide bu yıl ödül alan eserlerin yanı sıra 1967 yılından bugüne ödül almış 70 eserden oluşan Dyo Özel Sergisi Galata Rum Okulu’nda sanatseverleri bekliyor.

 Türkiye genelinde sağladığı burslar, yaptırdığı okullar ve kültür sanat aktiviteleriyle sanata ve topluma desteğini sürdüren Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı, ‘Evrende Dönüşüm’ temalı sergisini  Denizhan Özer’in küratörlüğünde sanatseverlerle buluşturdu. Galata Rum Okulu’nda kapılarını açan sergi, gösterilen yoğun ilgiden dolayı 28 Şubat 2019 tarihine kadar uzatıldı.


Galata Rum Okulu’nda sanatseverler, 28 Şubat tarihine kadar Sidar Baki’nin ‘İsimsiz’, Murat Özbakır’ın ‘Doğa-Beden-Kent I’, Semih Çınar’ın ‘Atık No.1’ adlı ödüllü eserleri başta olmak üzere 56 eserin yer aldığı sergiyi ziyaret edebilecek. Sergide 1967 yılından bugüne yarışmada ödül almış 70 eserden oluşan Dyo Özel Sergisi de sanatseverlerle buluşuyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Çocuklar için Shakespeare Öyküleri

Çocuklar için hazırlanan kitaplar, son birkaç yılda kesinlikle atağa geçti. Bizim de ilgimizi epey çekiyor. İşte onlardan biri daha…  Arden Yayıncılık’tan çıkan ‘Çocuklar İçin Shakespeare Öyküleri’ dünya edebiyatına yön veren ölümsüz yazarın tam 12 klasik eserini, ilköğretim çağındaki çocukların kolaylıkla anlayacağı bir dille, sadeleştirilmiş olarak sunuyor. Kuşaklar boyunca, dünya edebiyatının […]