banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ELLERİNİZ RAHAT ETSİN DİYE SİVENO DEFNE YAĞLI DOĞAL SABUN

Sağlığımız için oldukça önemli olan el temizliği kişisel bakımın vazgeçilmezleri arasında en üst sırada yer alıyor. El temizliğine her zamankinden daha fazla dikkat ettiğimiz bu günlerde, Siveno ellerinizi doğal içeriklerle temizlerken aynı zamanda bakım da yapan bir seçenek sunuyor.

Siveno Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun, tamamen doğal içeriği sayesinde hassas ciltler dahi tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabiliyor. Özel üretim tekniği sayesinde serbest kostik içermeyen ürün, cildin yapısını koruyarak güvenli bir temizleme sağlıyor.

Defne Yağının Derinlemesine Arındırıcı Etkisini Keşfedin!

Siveno Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun, defne yağının arındırıcı etkisi ile ellerinizi derinlemesine ve özenle temizliyor. Zeytinyağı ve hint yağı sayesinde cildin nem tutma yeteneğini artırarak cildin doğal yapısını koruyor ve temizlerken bakım yapıyor.

Bioarge Laboratuvarları’nda patentli teknolojilerle üretilen bu özel sabun doğal bir antiseptik olan sirke, su tutma özelliği yüksek olan gliserin, arındırıcı özelliğe sahip defne yaprağı yağı gibi tamamen bitkisel içeriklerden oluşuyor. Paraben, SLES, SLS, silikon, alkol, boya, sentetik yağ ve koku içermiyor.

Ellerinizi kurutmadan temizleyen ve tüm ailenin kullanımına uygun olan Siveno Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun sizi ve sevdiklerinizi önemsiyor.

Sadece cildinize değil, çevreye ve hayvanlara da dost

Doğada kolayca çözünebilmelerinin yanı sıra insan sağlığı için güvenli gıda ambalajlarında hazırlanan Siveno Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiği gibi hayvansal içerikler de kullanılmayan vegan sertifikalı bir ürün olma özelliği taşıyor.

%100 doğal ve sürdürülebilir bir dünya inancıyla yola çıkan, bilimin gerçekliğiyle doğanın gücünü birleştiren tüm Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com ‘da tüketicisi ile buluşuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media