AjandaKolik Reklam

 

 

DİLHAN ŞEŞEN’İN İLK ALBÜMÜNDEN İLK ŞARKI GELDİ: “ONCA ŞEYE KOŞ”


Dilhan Şeşen’in Mart ayında Gülbaba Records etiketiyle yayınlayacağı albümünün ilk teklisi “Onca Şeye Koş” dinleyicilerle buluşuyor. Gizemli şarkıların sesi Şeşen, yine şaşırtmaya devam ediyor.

Ve nihayet, o çok sevdiğimiz özel ses Dilhan Şeşen’den bir ilk albüm müjdesi geldi! Henüz albümün ismini ve içeriğini pek bilmesek de albümün ilk teklisinin haberini aldık! Mart ayında çıkacak olan albümün çıkış parçası olarak “Ona Şeye Koş”, başlarda akustik davul ve gitarlarla dinleyiciyi kendine çekiyor ve sıcacık rock tınılarına sahip.

Şaşırtmaktan geri kalmayan “Onca Şeye Koş”, barındırdığı elektronik seslerle sinematik bir atmosfer de yaratıyor. Dilhan’ın modern vokalleri ise bu özgün melodilere ayrı bir ruh katıyor.

Dilhan Şeşen Hakkında

2017 yılından beri aktif müzik kariyerine devam eden Dilhan Şeşen, elektronik altyapılar ile canlı enstrümanları bir araya getiriyor. Müziğini Spotify ve YouTube gibi dijital platformlarda bulabileceğiniz Dilhan, ilk teklisi “Acıtır Yara”yı 2019 yılında yayınladı. Üniversitede Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim alan Dilhan, lilacnoia adı altında kendi kliplerini tasarladı ve çekimini üstlendi. Sanatın birçok dalıyla meşgul olan Dilhan, ayrıca bu isimle resim ve fotoğraflarını da paylaşıyor.

En son çıkardığı tekli “Olta” ile müzikal anlamdaki konumunu daha net buluyor. Dilhan için konser vermek tek yönlü bir aktivite değil. Ayrıca sahne sanatının da önemine inanıyor. Dilhan Şeşen’in Mart ayında yayınlanacak ilk albümü sonrasında canlı performanslarını da takip edebileceğiz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media