Dev Mürekkep Balığının Peşinde…

ajandakolik

Dev mürekkep balıklarının gizemini çözmek için Antarktika’da keşfe çıkan etkileyici belgesel ‘Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde’, 10 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Dev mürekkep balığı üç metre uzunluğunda dokunaçları, 25 santim çapındaki gözleri, ve evinin okyanus olması dışında hakkında hiçbir şey bilinmeyen bir yaratık olarak gizemini koruyor. Deniz biyologlarının son teknoloji kameralarla Antarktika’nın buz gibi ve vahşi sularında hayatta kalmayı başaran bu sıra dışı canlıların peşine düştüğü belgesel “Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde” National Geographic WILD ekranlarına geliyor.

Okyanusun derinlerine ışık tutacak ‘Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde’, 10 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de Nat Geo WILD kanalında.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Söyleşi - Mahir Ünsal Eriş: "Her şeyin daha da kötü olacağına inanıyorum"

Bodrum’da yaşadığını öğrendiğimde yüz yüze gelemeyip şöyle sohbeti tellendiremeyeceğimiz için pek bi’ üzülmüştüm. Mail yoluyla olan söyleşilerden biri oldu bu da. Uzun bir süre cevaplanması için bekledi, bir tutam zamanı geçti ama ben ilk sorumu yine de değiştirmedim. Sevgili yazar Mahir Ünsal Eriş’i Ajandakolik’e konuk ettim. Söyleşi: Nilüfer Türkoğlu Can […]