Daha çok var ama biz haberi verelim: Sofi Tukker yine geliyor

ajandakolik


New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 8 Mayıs akşamı Zorlu PSM’ye yeniden konuk oluyor.

30 Mart 2019’ da sold-out performansları ile şahane bir etkinliğe imza atan Amerikalı ikili Sofi Tukker, ikinci kez, yeni hitleri ve showları ile Zorlu PSM’ye geliyor. “Drinkee”, “Swing” gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte dans dolu bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 08 Mayıs Cuma akşamı yeni hitleri ve şovları ile Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak. “Drinkee” adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşan ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen Sofi Tukker, “Besfriend”, ‘’Swing’’ ve “Purple Hat” gibi hafızalara kazınan şarkılarla sahnede olacak.

Sofi Tukker konserinin biletleri, Zorlu PSM gişelerinden ve Zorlu PSM’nin yeni satış kanalı www.passo.com.tr üzerinden çok yakında satın alınabilecek.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

16 değerli isim, kadına yönelik şiddete karşı Ajandakolik'e konuştu

(İtalyan heykeltraş, ressam, mimar Michelangelo’nun büyük eseri Sistine Şapeli’nde yer alan bu bölümde Adem’in yani ‘erkeğin’ Tanrı tarafından yaratılış hikâyesi anlatılıyor.*)   Bugün 25 […]