AjandaKolik Reklam

 

 

Cunda’da Parna Otel’e davetlisiniz…


Şimdi Cunda’da olmak vardı ya… Parna Otel, doğası, tarihi, pırıl pırıl denizi ve büyülü atmosferiyle büyük ilgi gören Cunda’da misafirlerini özel bir deneyime davet ediyor. “Keşke orada olsak” dediğinizi duyar gibiyiz. 

Bu yaz kendinize ve sevdiklerinize en güzel hediyeyi vermek için Kuzey Ege’nin eşsiz coğrafyası Cunda’daki Parna Otel’e davetlisiniz. Doğası, tarihi ve dokusu tamamen kendine has Cunda Adası’na yeni bir perspektif katmak amacıyla yolculuğuna 2019 yılında başlayan Parna Otel, hem aile işletmesi sıcaklığını hem de lüks otel ayrıcalıklarını bir arada sunuyor. Tarihi boyunca Makedonya, Roma, Bizans egemenliklerinin hüküm sürdüğü çeşitli kültür, gelenek ve tatların buluştuğu ve mavinin 50 tonunu tadacağınız Cunda’da otelin misafirlerine özel olarak tesis ettiği 3 kilometre mesafedeki plaj, püfür püfür bahçesi ve keyifli havuzu ile konuklarına bolca huzur vaat ediyor.

Adını Kuzey Ege’nin kadim halkı Luvilerden alan Parna, (Ev), yıl boyu hizmet veriyor. Geniş bir alanda konumlanan 12 adet çift kişilik odalarda her detay en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Tesisin ayrıca Cunda ve adalar manzarasına sahip teras- bistrosu konuklarını butik otel ötesinde bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Şef Berk Güneşyücel tarafından yerel ürünlerle oluşturulmuş mönüsü ve özel şarap seçkisi damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakmaya aday. Parna Otel’in açık büfe kahvaltısı da yerel ve organik ürünlerden oluşuyor.

İstanbul’dan otomobille 4 buçuk saatte ulaşılabilen Parna Otel, Edremit havaalanına yarım saat, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 2 buçuk saat mesafede. Cunda Merkez’deki ünlü restoranlar ve Taş Kahve’ye 200 mt uzaklıktaki otelden sahile yürüme mesafesi ise yalnızca iki dakika.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media