Coffee Sapıens artık Kanyon İntema Yaşam’da!

ajandakolik


Coffee Sapiens ekibi Karaköy dükkan ve Hasköy kahve kavurma atölyesinden sonra Kanyon AVM içerisinde yer alan İntema Yaşam’da yepyeni ve keyifli bir mekan daha yarattı.

Kendini kahveye ve kahve kültürüne adayan Coffee Sapiens, tüm yeşil çekirdek kahvelerin özenle seçildiği ve tedarik edildiği, her çekirdeğin karakterine göre bilimsel yöntemlerle kavrulduğu ve en uygun yöntemlerle servis edildiği bağımsız bir kahve kavurucu.

Adlarından da belli olduğu üzere kendilerini kahve insanları olarak tanımlayan Coffee Sapiens için kahve keyifli bir içecekten daha fazlası. Kahvenin insanları ve kıtaları birbirine bağlayan bir kültür olduğuna inanan ekip, bu kültürü en iyi şekilde yaymayı amaçlıyor. Bu nedenle Coffee Sapiens, kahvede en iyi tada ulaşmak ve kahveyi en iyi ve en doğru şekilde sunmak için ilk günden bu yana çok çalışıyor.

Kurucularının 2014 yılında kendi kahve tutkularından yola çıkarak Karaköy’de küçük bir dükkan ile başlattığı serüven, Coffee Sapiens Kavurma ve Eğitim Atölyesi’nin açılması ile yeni bir boyut kazandı.  Sadece Türkiye’de değil İngiltere, Amerika, Almanya, Benelüks ülkeleri ve Rusya gibi önemli merkezlerde de tüm hakları alınmış bir marka haline geldi.

SADECE NİTELİKLİ KAHVE
Coffee Sapiens, Karaköy’deki mekanının ardından, sevenleri ile buluşacağı yepyeni bir mekan daha yarattı. Kanyon’da İntema Yaşam içerisinde yer alan yeni yerinde kahve severlere kahve zevkini farklı şekillerde yaşatacak bir ortam sağlıyor. Sadece nitelikli kahve sunulan mekanda single origin kahveler ve Coffee Sapiens’in özel kahve harmanları (Blend Mutation, Blend Evolution, Blend DNA) üçüncü nesil olarak adlandırılan özel demleme yöntemleri ve espresso bazları kullanılarak kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

İntema Yaşam’ın çok kültürlü ve heyecan verici yemek ve yaşam konsepti Coffee Sapiens markasıyla da oldukça örtüşüyor. Çeşitli yemek ve yaşam kültürlerini bir araya getiren İntema Yaşam ile çiftçisinden tüketicisine kahve kültürünün bütününe saygıyı misyon edinen Coffee Sapiens markasının işbirliği her iki markanın sevenlerini oldukça memnun edecek.

Coffee Sapiens ekibi tüm kahve severleri yeni mekanına bekliyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

İSTANBUL BİENALİ, “İSTANBUL’DA YAŞAMAK İÇİN 5 NEDEN”DEN BİRİ

Financial Times gazetesi bugünkü sayısında yer alan “İstanbul’da yaşamak için 5 neden” başlıklı haberde, “İstanbul’un çağdaş sanat merkezi” olmasını bu nedenlerin başında gösterirken Eylül ayında gerçekleştirilecek. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından […]