Çocukların televizyonu Pepee TV yayında!

ajandakolik


Çocuğunuzun güvenle kendi televizyon kanalını kendi kumandasıyla yönetiyor olmasını ister miydiniz? Çocukların biricik kahramanı, Türkiye’nin ilk çizgi film kahramanı Pepee şimdi de Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyonu Pepee TV olarak artık televizyonda. Hem bir de uzaktan kumandasıyla! 

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyonu olan Pepee TV, yüzde 100 güvenli, zaman ayarlı, eğlendirirken eğiten ve tercihe göre reklamsız olarak çocukların karşısına çıkıyor. Düşyeri, Arçelik ve Beko ile çocukların akıllı televizyonlar üzerinden de Pepee TV’yi izleyebilmeleri için stratejik bir işbirliğine de gitti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tasarlanan Pepee TV kumandası ile çocuklar sadece dijital dünyada değil evlerinde de güvenle çizgi filim izleyebilecekler.

Pepee TV, akıllı telefon, tablet, notebook ve akıllı TV’lerden indirilerek izlenebilecek. Güvenlik konusunda Amerikan merkezli denetim şirketi KidSafe ile birlikte hareket eden Pepee TV’de 30 farklı çizgi film, 30 bin dakikadan fazla içerik ve 2000’den fazla çizgi film bölümü yer alacak. Çizgi filmlerin yanında bilgiseller, şarkılar, masallar, hayvanlar ve çocukların dünyası ile tüm aile bireylerini eğlendirirken öğreten, Da Vinci Learning ile yaptığı işbirliği ile tüm Da Vinci Learning içerikleri de Pepee TV’de de yayınlanacak. Pepee TV 0-3, 4-5 yaş, 6+ yaş aralığındaki çocuklara hitap edecek. Pepee TV’de ayrıca ebeveynlere özel bir kanal da bulunuyor. Böylelikle anne babalar çocuk gelişimi ile ilgili içeriklere de Pepee TV’den ulaşabilecekler.

 

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Carmen Martín Gaite’den 'Yaşamak Tuhaf Şey'

İspanyol edebiyatının en önemli kadın yazarlarından Carmen Martín Gaite’den ‘Yaşamak Tuhaf Şey’ kitabı Kafka Yayınları’ndan çıktı.  İspanyol edebiyatının en önemli kadın yazarlarından biri olan Carmen Martín Gaite, 1978’de İspanyol Ulusal Edebiyat Ödülü’ne layık görüldü ve eserleriyle ülkesinde başka pek çok ödül aldı. 2000 yılında öldüğünde, İspanyol Kraliyet Akademisi’nin iki kadın üyesinden […]