banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

ÇOCUK ODALARINA EĞLENCELİ DOKUNUŞLAR BELLA MAISON’DAN


Çocuklarınızın odalarına neşe ve dinamizm katmak ister misiniz? O zaman henüz tanışmadıysanız sizi Bella Maison Bebek koleksiyonun en sevilen desenleriyle tanıştıralım… İçiniz açılacak! 

Bella Maison Bebek koleksiyonun en sevilen desenlerinden olan hayvan figürleriyle bezeli ürünler sayesinde çocuğunuzun odasında hem eğlenceli hem konforlu hem de güvenli alanlar oluşturabilirsiniz.


Çocuklarınızın hayal gücünün doruklarına ulaşıp yaratıcı konseptlerle oyunlar oynayabileceği kızılderili çadırlarından, banyodan sonra bebeğinizi sarabileceğiniz hayvan figürlü kundak havlularına kadar sizin ve çocuğunuzun konforu için tasarlanmış bu ürünleri mutlaka deneyimlemelisiniz. Hayvan figürlü sepetler ile çocuğunuzun oyuncaklarını toparlanmasını ve küçük sorumluklarını bir oyun haline dönüştürerek birlikte eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Bella Maison Bebek koleksiyonu %100 pamuktan oluşan ve toksik madde içermeyen yapısıyla çocuğunuz için en güvenli adres olmaya aday. Daha pek çok farklı konsept ve alternatiflerle her tarza uygun ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz bu özel koleksiyon, çocuklar üzerinden yapılan renge dayalı cinsiyet ayrımının da karşısında duruyor. Bella Maison Bebek koleksiyonu, rengarenk desenlerden, sade ve nude renklerden, pastel tonlardan oluşan pek çok farklı alternatifle tüm çocuklar için özenle tasarlandı.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media