‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminin ilk fragmanı çıktı

ajandakolik


Bir efsanenin hayatı daha film oluyor. 
Dijital Sanatlar Yapımevi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye aktarıyor.

Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Barış Pirhasan yazdı. ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminde genç ve yetenekli oyuncu Hayat Van Eck, başrolde. Filmden ilk fragman yayınlandı.

Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

25 Ekim 2019’da vizyona girecek ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminden ilk fragmanı burada: 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Kedisiz sergi de olmaz elbet... 'Benim Kedilerim'

Daha önce Ajandakolik’te ‘Benim Kedilerim‘ kitabına yer verdiğimiz ressam ve grafik sanatçısı Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun tasarımlarından oluşan aynı isimli ‘Benim Kedilerim’ sergisi 11 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) Sanat Galerisi’nde ziyarete açılıyor. Kedi illüstrasyonları ile dünyaca ün kazanan ve yaklaşık 30 yıldır kedileri […]