Birlikte Güzel “Ev’de” konserleri Ufuk Beydemir’le devam ediyor!

ajandakolik

Birlikte Güzel’in “Ev’de” konseptiyle başlattığı canlı müzik buluşmaları, 21 Nisan Salı akşamı Ufuk Beydemir’i ağırlayacak.

Birlikte Güzel’in geliştirdiği ve Instagram hesabı üzerinden yayınladığı “Ev’de” konseptli canlı yayınlar geçtiğimiz Mart ayında başladı. Farklı evlerde, birlikte güzel zaman geçirebilmek için başlatılan “Ev’de” yayın serisi, çeşitli sanatçılarla gerçekleştirilen konserler ve canlı sohbetler ile devam ediyor.

Birlikte Güzel “Ev’de” konserleri kapsamında, günümüz Türkçe sözlü rock müziğine yeni bir sound ve farklı bir soluk getiren Ufuk Beydemir, 21 Nisan Salı akşamı saat 22.30’da @birlikteguzel Instagram hesabından canlı bir konser verecek. Sevilen şarkılarını “Ev’de” seslendirerek müzikseverlerle buluşturacak olan Beydemir, takipçilerinin #birlikteguzel hashtagi ile sıralayacağı favori şarkılarına da yer verecek.

Bugünlerde evde kalmak güzel, sonrası birlikte güzel!

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PEN Türkiye, 23 Nisan Bayramı'nı Haydar Ergülen şiiriyle kutluyor

PEN Türkiye Yazarlar Derneği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şair/yazar Haydar Ergülen’in kaleminden “1923 Nisan” şiiriyle kutladı. Dernek 23 Nisan ile ilgili bir de açıklama yayımladı. 23 Nisan’ın “100’üncü yıldönümünü dünyada ve ülkede zor zamanlarda, zor koşullarda kutluyoruz” denilen açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Bir yanda salgının ağırlığı […]