‘Babalar’ geliyor: The Animals & Eric Burdon’la buluşmaya az kaldı

ajandakolik

‘Babalar Günü’nde rock müziğin babalarından The Animals ile ilgili haber vermek boynumuzun borcu. Beklemek uzun sürdü. Hadi gelsin artık 20 Haziran! 

Bu şarkıyı dinlerken hangimizin tüyleri diken diken olmuyor? Dünya rock tarihinin kuşkusuz en etkileyici şarkılarından biri olmasının yanı sıra en çok cover’ı yapılan parçalardan da biri  ‘The House of the Rising Sun’. Ama bizce en iyi versiyonu onlara ait…  Eric Burdon’un insanı gaza getiren o güçlü sesi ve The Animals’ın muhteşem orkestrası…  Peki onları canlı canlı dinlemeye ne dersiniz? Şaka yapmıyoruz canım! Efsane rock grubu The Animals, kurucusu Eric Burdon ile ilk defa İstanbul’a geliyor.


Piu Entertainment ve Atlantis Yapım tarafından düzenlen Eric Burdon & THE ANIMALS konseri, 20 Haziran’da Volkswagen Arena’da… 75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda, rock müzik tarihinin nesiller boyu efsanesiyle Türkiye’de ilk randevusu olacak bu konser. Sadece Yapı Kredi Kartlarına özel avantajlı dönem biletleri Biletix’te satışta.


The Beatles, The Rolling Stones, The Kinks ve The Who gibi gruplarla anılan rock müziğin en önemli ve en güçlü rock gruplarından The Animals, Eric Burdon ile 20 Haziran’da stadyumda sahnede… Yerinizi hazırlayın ve unutulmaz bir konser için gün saymaya başlayın bence… Belki orada aynı anda, tam da bu şarkıda birlikte gözyaşı bile dökeriz. Kim bilir…

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

19 Budist keşişten 'SUTRA'

Çağdaş dansın usta ismi Sidi Larbi Cherkaoui koreografisiyle ‘SUTRA’, dokuz yıl aradan sonra İstanbul’da. Geçtiğimiz sezon onuncu yılını kutlayan, bugüne kadar 32 ülkede, 64 kentte 190 bini aşkın seyirciye ulaşan Sidi Larbi Cherkaoui ve Sadler’s Wells London yapımı Sutra, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) işbirliğiyle dokuz yıl aradan sonra yeniden İstanbul’da. Koreograf Sidi Larbi Cherkaoui, heykeltıraş Antony […]