banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

AjandaKolik Reklam>

‘Babalar’ geliyor: The Animals & Eric Burdon’la buluşmaya az kaldı

https://www.youtube.com/watch?v=0sB3Fjw3Uvc&list=RDEMpZus-aSA0eAlb2ugMDNjiQ&start_radio=1

‘Babalar Günü’nde rock müziğin babalarından The Animals ile ilgili haber vermek boynumuzun borcu. Beklemek uzun sürdü. Hadi gelsin artık 20 Haziran! 

Bu şarkıyı dinlerken hangimizin tüyleri diken diken olmuyor? Dünya rock tarihinin kuşkusuz en etkileyici şarkılarından biri olmasının yanı sıra en çok cover’ı yapılan parçalardan da biri  ‘The House of the Rising Sun’. Ama bizce en iyi versiyonu onlara ait…  Eric Burdon’un insanı gaza getiren o güçlü sesi ve The Animals’ın muhteşem orkestrası…  Peki onları canlı canlı dinlemeye ne dersiniz? Şaka yapmıyoruz canım! Efsane rock grubu The Animals, kurucusu Eric Burdon ile ilk defa İstanbul’a geliyor.


Piu Entertainment ve Atlantis Yapım tarafından düzenlen Eric Burdon & THE ANIMALS konseri, 20 Haziran’da Volkswagen Arena’da… 75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda, rock müzik tarihinin nesiller boyu efsanesiyle Türkiye’de ilk randevusu olacak bu konser. Sadece Yapı Kredi Kartlarına özel avantajlı dönem biletleri Biletix’te satışta.


The Beatles, The Rolling Stones, The Kinks ve The Who gibi gruplarla anılan rock müziğin en önemli ve en güçlü rock gruplarından The Animals, Eric Burdon ile 20 Haziran’da stadyumda sahnede… Yerinizi hazırlayın ve unutulmaz bir konser için gün saymaya başlayın bence… Belki orada aynı anda, tam da bu şarkıda birlikte gözyaşı bile dökeriz. Kim bilir…

 

You don't have permission to register
Follow us on Social Media