ATLAS 1948 SİNEMASI’NDAN “BAŞKA SİNEMA” SÜRPRİZİ

 Geçtiğimiz yıl kapılarını yeniden açarak, sinemaseverlerle buluşan Atlas 1948 çok kısa zamanda, film prömiyerleri, festivaller ve özel sinema seçkilerinin adresi oldu. Bağımsız filmleri izleyicisiyle buluşturmak için içerikler hazırlayan Atlas 1948, şimdi de Başka Sinema ile yollarını buluşturdu. Atlas 1948, Haziran ayı itibarıyla Başka Sinema seçkilerine yer verecek.

Başka Sinema’nın oluşturduğu özel bağımsız film gösterimlerinin yer alacağı programda her çarşamba Başka Çarşamba özel seçkilerine yer verilirken, her cuma, cumartesi ve pazar günleri vizyon filmleri gösterilecek. İş birliği dahilinde sinemaseverlere ayın sürpriz günlerinde de özel gösterimler anons edilecek.

İlk belirlenen programa göre, Eskil Vogt’un yazıp yönettiği dram, korku ve gizem kategorilerindeki Masumlar (The Innocents) filmi 10 Haziran’da; Mike Mills’in yazıp yönettiği, ünlü oyuncu Joaqin Phoenix’in başrolünde olduğu Yaşamaya Bak (C’mon C’mon) 17 Haziran’da; Kira Kovalenko’nun yönettiği Yumrukları Gevşetmek (Unlenching the Fists) ise 24 Haziran tarihinde Atlas 1948 Sineması’nda izleyiciyle buluşacak.


Atlas 1948’de yer alacak Başka Sinema sinema programını öğrenmek için baskasinema.com ve atlas1948.com adreslerini takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media