banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ARA ÖĞÜNLERDE ARADIĞIMIZ LEZZET: FELLAS VİTAMİN VE MEYVE BAR

%100 doğal, şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuz meyve, enerji ve protein barlarıyla tanınan Fellas, yepyeni bir ürün olan ‘’Vitamin ve Meyve Bar’’ ile karşınızda!

C vitamini deposu, Çinko kaynağı ve içeriğindeki Propolis ile Türkiye’nin ilk Vitamin ve Meyve Bar’ının Portakal & Zencefil, Turna Yemişi (cranberry)&Kabak çekirdeği ve Elma & Tarçın olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmakta. Ürünlere Migros, Macrocenter ve seçili online satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

“Ürün geliştirme” odaklı hareket eden ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Fellas Gıda, farklı ürün grupları ile yeniliklere imza atıyor. Hedeflerine ulaşmak için inovatif bakış açısını sürekli canlı tutan Fellas Gıda, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri haline gelerek, yoluna devam ediyor.

Fellas markalı ürünler önde gelen zincir marketlerde, e-ticaret platformlarında ve tüm online satış kanalları olmak üzere 10.000’den fazla satış noktasında bulunmakta. En kaliteli hammaddelerden üretilmiş, %100 doğal içerikli, şeker ilavesiz, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz çeşitleriyle tüketicinin güvenini ve beğenisini kazandı.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media