AjandaKolik Reklam

 

 

ADAMLAR’dan ‘Dünya Günlükleri’ni dinlediniz mi?


Nihayet muradımıza erdik de ADAMLAR’dan yeni bir albüm geldi. 

İlk albümleri ‘Eski Dostum Tankla Gelmiş’ ve sonrasında yayınladıkları ‘Rüyalarda Buruşmuşuz’ ile geniş bir geniş dinleyici kitlesine ulaşan ADAMLAR, 5 yıldır aralıksız konser performansı sergilemeye devam ediyorlar. Grup yoğun konser takvimleri içinde 10 şarkıdan oluşan üçüncü stüdyo albümleri ‘Dünya Günlükleri’ni de tamamladı.

12 Nisan’da Garaj Müzik etiketiyle yayınlanacak albümü grup, kendi sosyal medya hesaplarından audio videolarla duyurmaya başladı.


Teatral şarkı sözleri ve bestelerin mucidi Tolga Akdoğan; ‘Dünya Günlükleri’ de hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözleri müzikal bir hikaye gibi harmanlayıp sunmaya devam ediyor.

Emir Ongun, Emre Malikler, Gürhan Öğütücü, Berkan Tilavel ve Tolga Akdoğan’dan oluşan Adamlar’ın yeni albümünde de insan temelli çeşitli duygu hallerini simgeleyen anlara rastlamak mümkün.

İLK KLİP ‘YORULDUM’A
‘Dünya Günlükleri’nin çıkış şarkısı olan ‘Yoruldum’un söz ve müziği Tolga Akdoğan’a, aranjesi ADAMLAR grubuna (Emir Ongun, Emre Malikler, Gürhan Öğütücü, Berkan Tilavel, Tolga Akdoğan)  ait. Çekimleri iki günde gerçekleşen ‘Yoruldum’ şarkısının video klip yönetmenliğini Selçuk Demirci üstlendi.

 

You don't have permission to register
Follow us on Social Media