9 Kere Leyla’nın vizyon tarihi belli oldu

ajandakolik


Yılın merakla beklediğimiz yerli yapımlarından olan ve yönetmen Ezel Akay tarafından çekilen “9 Kere Leyla”nın vizyon tarihi 20 Mart olarak açıklandı.

Oyuncu kadrosunda usta oyuncular Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’in yanı sıra Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un yer aldığı “9 Kere Leyla” bu yılın beklenen filmleri arasında gösteriliyor.

Bu arada filmin yapımcısı Contact Film Works dağıtımcısı ise CGV Mars.


Konusu ise bir hayli absürd… Tipik Ezel Akay filmi desek yeri galiba! Filmde zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) sonlandırmak istediği evliliğinde eşi Leyla (Demet Akbağ) ile sevgili Nergis (Elçin Sangu) arasında kalışının eğlenceli hikayesi anlatılıyor. Beklenmedik komik sürprizlerle dolu filmde Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına.”

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Canan Tolon’un “Sen Söyle” sergisinde son gün 2 Şubat

Canan Tolon’un 1980’li yıllardan günümüze uzanan sanatsal birikimini İstanbul Modern’de izleyiciyle buluşturan, sanatçının kendine özgü ifade ve teknik arayışını görünür kılan “Sen Söyle”, 2 Şubat 2020’de sona eriyor Araştırma alanlarının çeşitliliği ve düşünsel açılımının zenginliği açısından kuşağının en özgün ve yaratıcı sanatçılarından biri olan Canan Tolon’un Türkiye’de ilk kez bir […]