Sofı Tukker memlekete ne zaman teşrif edecek?

ajandakolik

Memlekete Sofi Tukker geliyorsa haberin olmalı mutlaka! Peki asıl soru ne zaman, nereye geliyor? O zaman gelsin cevap; New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart akşamı Zorlu PSM’ye konuk oluyor.

Drinkee‘, ‘Batshit‘ gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, Turkcell Sahnesi’nde ‘sahne üstü ayakta’ konseptte dans dolu bir geceye imza atmaya hazırlanıyor. Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi akşamı son albümleri “Treehouse”un turnesi kapsamında Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak. “Drinkee” adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşan ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen Sofi Tukker, “Batshit”, “F*ck They” ve “Johny” gibi hafızalara kazınan hitlerle ve “Mi Rumba” gibi yepyeni şarkılarla sahnede olacak. House müzik tutkunları, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan, Sofi Tukker ve ZHU imzalı “Mi Rumba” ile Zorlu PSM’de dans dolu bir gece geçirecek.

Sofi Tukker’ın ilk Türkiye konserinin biletleri, Zorlu PSM gişelerinde ve www.biletix.comüzerinden satışta. Acele et, yoksa geç kalırsın.

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Uğur Mumcu'yu Kadıköy'de anıyoruz

Uğur Mumcu, ölümünün 26’ncı yılında Kadıköy Belediyesi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği “Türkiye’de Gazeteci Olmak, Gazeteci Kalmak Etkinliği” ile anılıyor. 24 Ocak 1993’te Ankara’da Karlı Sokak’taki evinin önünde, uğradığı bombalı saldırı sonucu […]