banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Sofı Tukker memlekete ne zaman teşrif edecek?

Memlekete Sofi Tukker geliyorsa haberin olmalı mutlaka! Peki asıl soru ne zaman, nereye geliyor? O zaman gelsin cevap; New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart akşamı Zorlu PSM’ye konuk oluyor.

Drinkee‘, ‘Batshit‘ gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, Turkcell Sahnesi’nde ‘sahne üstü ayakta’ konseptte dans dolu bir geceye imza atmaya hazırlanıyor. Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi akşamı son albümleri “Treehouse”un turnesi kapsamında Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak. “Drinkee” adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşan ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen Sofi Tukker, “Batshit”, “F*ck They” ve “Johny” gibi hafızalara kazınan hitlerle ve “Mi Rumba” gibi yepyeni şarkılarla sahnede olacak. House müzik tutkunları, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan, Sofi Tukker ve ZHU imzalı “Mi Rumba” ile Zorlu PSM’de dans dolu bir gece geçirecek.

Sofi Tukker’ın ilk Türkiye konserinin biletleri, Zorlu PSM gişelerinde ve www.biletix.comüzerinden satışta. Acele et, yoksa geç kalırsın.

 

You don't have permission to register