Onno Tunç Müzik Günleri Şubat’ta…

ajandakolik

1996 yılında aramızdan ayrılan besteci ve aranjör Onno Tunç, 3 – 6 Şubat 2020 tarihlerinde düzenlenecek “Onno Tunç Müzik Günleri” ile anılacak.

İTÜ Maçka Kampüsü’nde yer alan MİAM’da gerçekleşecek Onno Tunç Müzik Günleri’nde katılımcıların hocalarıyla birebir vakit geçirebileceği üç atölye çalışması ve çeşitli paneller gerçekleştirilecek.

İTÜ Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi (MİAM) 20. Yıl Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek organizasyonda, atölyeye katılanlar dünyanın önde gelen müzisyenleriyle çalışma fısatı bulurken, sektör de genç ve yetenekli bestecilerle buluşacak.

Atölye çalışmalarını World of Warcraft, Outlaws, Indiana Jones gibi bilgisayar oyunlarının bestecisi Clint Bajakian, Grammy ödüllü Arto Tunçboyacıyan ve Ozan Bayraşa gibi alanının öncü müzisyenleri yürütecek.

Müzisyenlere, sektörle ilgilenen amatörlere ve müzikseverlere açık olacak etkinlikte, atölye başvuru detaylarına www.miam.itu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Atölyeler Hakkında:

  • Ritim Felsefesi ve Dünya Müzikleri – Arto Tunçboyacıyan
  • Oyun Müziği – Clint Bajakian (Atölye dili İngilizce’dir)
  • Aranjman ve Müzik Prodüksiyonu – Ozan Bayraşa

Atölyeler için son başvuru tarihi: 10 Ocak 2020

Kabul edilenlerin ilanı: 22 Ocak 2020

Tarih ve Saat: 3-6 Şubat 2020 (4 gün), 11:00-14:00

Yer: İTÜ Maçka Kampüsü MİAM

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Nebahat Öğretmenin Hikayesi “Servis” uluslararası yarışmada

Anadolu’daki bir köy okuluna yeni atanmış Nebahat Öğretmen’in hikayesini anlatan “Servis”, 31 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında Fransa’da gerçekleşecek 42. Clermont-Ferrand Uluslararası Kısa Film Festivali’nin “Uluslararası Yarışması” kategorisinde yer alacak. Ulusal […]