Hedonutopia ve Jakuzi konserlerine doğru…

ajandakolik

Zorlu PSM’nin bu haftaki etkinlikleri yine dopdolu. Aralarında en dikkatimizi çekenlerse kesinlikle Hedonutopia konseri ve Jakuzi! 

İsmini “Arzu Ütopyası”ından alan ve 2008’de İzmir’de kurulan Hedonutopia yayınladıkları dördüncü albümlerinde elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokaller ile deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada gezinmeye devem ediyor.


2016 yılında kurulan Jakuzi, yayınladıkları son albümleri ile daha karanlık bir pencereden bakmanın yanı sıra new-wave, post punk, dark wave, krautrock ve lo-fi seslerini bir araya toplayarak, kendine ve dış etkenlere rağmen günümüzde hayatta kalma çabasını anlatıyor.

Lokalize kapsamında 25 Ocak’ta %100 Studio’da gerçekleşecek bu unutulmaz performanslar için programınızı şimdiden hazırlamayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Hedonutopia: 21.00

Jakuzi: 22.30

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem: 44,00 TL

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

SİYAD'ın ödülleri kimlere gidecek? İşte adaylar...

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD), 2019 yılı Türkiye Sineması Ödülleri adaylarını belirledi. En İyi Kadın Oyuncu dalında iki oyuncusu birden aday olan Kız Kardeşler  filmi on dalda toplam 11 adaylık elde etti.  SİYAD […]