banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Cem Yılmaz ile orada olmak isteyeceğiniz bir gece

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen ve yeni sezonda Zorlu PSM Youtube kanalında yayın hayatına devam eden “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki sürpriz konuğu başarılı komedyen Cem Yılmaz oldu.

Zorlu PSM Youtube kanalında “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı her hafta izleyicileri eğlendirmeye devam ediyor. Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ile her hafta touché’de izleyiciyle buluşan Selim’in bu haftaki sürpriz konuğu ünlü komedyen Cem Yılmaz oldu. Eğlencenin ve kahkahanın dozunun bir an olsun düşmediği geceye Cem Yılmaz’ın samimi itirafları da damgasını vurdu.

Bugünlerde yeni gösterisi “CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus” ve 17 Ocak’ta gösterime girecek olan “Karakomik Filmler 2” ile gündemde olan ünlü komedyen geçtiğimiz yıl vizyona giren Karakomik Filmler’in kendisi için çok değerli olduğunu, bu film sayesinde bir film çalışma süresinde çok kıymetli insanlarla, iki farklı kadroyla, iki farklı karaktere bürünerek oynama şansı yakaladığını dile getirdi. Başarılı komedyen dört tane daha hikayesi olduğunu ve 2020 yılının sonbaharında bu hikayeleri çekmeyi planladığını belirtti. Cem Yılmaz, “sahte hesapla takip ettiğim kimse yok ancak haber yapılacağını bildiğim için takip etmek isteyip de edemediğim insanlar var” diyerek samimi itiraflarda bulundu.

Gece boyunca seyirciye kahkaha dolu anlar yaşatan komedyen, kendisinden komiklik beklenen ortamlarda uzun süredir bulunmadığını, evde oğlunun ya da iş yerinde abisinin kendisinden komiklik beklemediğini dile getirdi.“İnsanlara saati sorduğumda vardır altında bir numara diyerek bana saati söylemiyorlar” diyen Cem Yılmaz izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media