banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Buyrunuz yine bir %100 Açık Sahne ve elbette #muzikbirlestirir


Tek gecelik festival %100 Açık Sahne; Sezon Açılışında 23.kez ‘Müzik Birleştirir’ diyor. Müzik yazarı Tolga Akyıldız geleneği bozmuyor ve yine bizi çok sevdiğimiz müzisyenlerle bir araya getiriyor. 

25 Eylül Çarşamba akşamını tutun aklınızda ya da yok yok, siz en iyisi ajandanıza not alın, sonra unutursunuz! Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, gelenekselleşen “%100 Açık Sahne” etkinliğini 23.kez gerçekleştirecek ve sezon açılışında ünlü ve yeni isimleri bu kez Zorlu PSM %100 Studio’da ağırlayacak.

AMAN EFENDİM KİMLER KİMLER… 

%100 Açık Sahne’de; Yeni EP’si ‘Aşk Çeşmesi’yle göz dolduran ve EP’deki 3 şarkı için ‘Kız Kulesi’nin Anahtarı’ adlı bir kısa film çeken KALBEN;  Türkçe rock’a birçok hit parça kazandırmış duayen grup YÜKSEK SADAKAT; samimi sözleri ve dinleyeni hemen yakalayan nakaratlarıyla elektro pop’un kuzey yıldızı NOVA NORDA; solo kariyeriyle hızlı yükselişini sürdüren BİRKAN NASUHOĞLU; ‘Bir Küçük Tebessüm’ adlı ilk albümü ve ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ cover’ıyla dikkatleri üzerine çeken EDA BABA ve ‘Giderdi Hoşuma’, ‘Kafam Karışık’, ‘Anla Hain’ gibi şarkılarıyla Türkçe alternatif rock’ta yeni bir soluk olmaya aday YAŞLI AMCA çok özel performanslara imza atacaklar.

Müdavimlerinin ‘Tek gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne’yi yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız; sahnesinde bugüne dek 250’ye yakın müzisyeni ağırladı. Müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş ve unutulmaz müzik buluşmalarının sahnesi %100 Açık Sahne’nin başka yerde tanık olamayacağınız sürprizlerle dolu performanslarını izlemek için 25 Eylül Çarşamba akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da 23.kez buluşalım. Çünkü #yuzdeyuzaciksahne ‘de #muzikbirlestirir …

Etkinlik biletleri; Zorlu PSM Gişeleri ve Biletix’ten temin edilebilir.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media