banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE “YARGICI” HEDİYE SETLERİNDEN ARMAĞAN EDİN

Sonbahar-Kış 2021 sezonunda İngiliz coğrafyasından esinlenen koleksiyonu ile farklı yaşamların değişik anlarına özgün stili ile hitap eden YARGICI, yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde GiftBox’lar ile de seçkin bir hediye alternatifi sunuyor.

Sevdiklerine veya kendilerine yeni yıl armağanı almak isteyenler için Yargıcı’nın oluşturduğu bu hediye setleri, stil sahibi duruşunu burada da yansıtıyor. YARGICI hediye setlerinin kutularında yeni yılın tema renkleri olan yeşil ve kırmızı öne çıkıyor. Kırmızı kutu içeriğinde feminen bir tarz hakimken yeşil kutu kombini unisex olarak sunuluyor.
Kırmızı kutuda büyük çiçek desenli yün şal, deri cüzdan ve kahve fincanı en şık halleri ile sevdiklerinizin en güzel anlarına eşlik etmeyi bekliyor. Yeşil kutuda yer alan desenli yün şal, kare ve yuvarlak formda iki farklı bardak altlığı ve espresso bardağı ideal bir hediye kombini oluşturarak YARGICI asaletini yansıtıyor.

YARGICI’nın benzersiz Gift Box setlerine; İstanbul’da Nişantaşı, İstanbul Havalimanı, Bağdat Caddesi, İstinye Park, Vadistanbul, Akasya, Zorlu Center, Akmerkez, Maslak, Ankara’da Arcadium, Cepa, Armada, Panora, İzmir’de ise Agora ve Hilltown mağazalarında ve www.yargici.com.tr web sitesinden ulaşabilmek mümkün.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media