St. Regis’te çay saatinde buluşalım

ajandakolik

Çay saati vakti! Hadi hazırlanın… Dünyanın en prestijli otellerinden St. Regis Otelleri’nin geleneksel çay saati ritüeli, mart ayı boyunca Kadınlar Günü’ne özel sunum ve fiyatı ile Nişantaşı’nın buluşma noktası St. Regis Brasserie’de!

Şık ve zarif tasarımı, kişiselleştirilmiş servisi ve eşsiz menüleriyle Nişantaşı’nın lezzet durağı St. Regis Brasserie, geleneksel St. Regis Çay Saati Ritüeli ile misafirlerini seçkin bir çay saati buluşmasına davet ediyor.

Mart ayı boyunca Kadınlar Günü’ne özel sunumu, ayrıcalıklı fiyatları ve zenginleştirilmiş lezzetleriyle “Lady Astor” menüsü her gün saat 15:00 – 18:00 saatleri arasında St. Regis Brasserie’de misafirlerini bekliyor. Sommelierler tarafından özenle seçilmiş, geniş çay çeşitleri, tatlı ve tuzlu birbirinden enfes atıştırmalıklar ve çok daha fazlasını barındıran “Lady Astor” menüsü ile çay saati sohbetleri çok daha lezizleşiyor.

Efsaneye göre Bedford Düşesi tarafından 1800’lü yılların ortalarında başlatılan öğleden sonra çay partileri, dünyadaki tüm St. Regis otelleri tarafından sahiplenildi ve her otelin geleneklerine sadık kalarak devam ettirdikleri bir ritüel haline dönüştü. Şehrin en prestijli noktasında konumlanmış St. Regis Brasserie de davetlilerine bu seçkin ritüelin bir parçası olma fırsatını sunuyor.

Keyifli sohbetlerinize eşlik etmek için Lady Astor menüsü sınırsız çay ve kahve servisi ile Mart ayı boyunca kişi başı 90 TL’den sunuluyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bir Güney Cihangir Hikâyesi: Der Flamingo

Elif Durdu, “Düş Kıyamet” ve “Naif Bir Flamingonun Günlüğü”nden sonra “Der Flamingo” kitabı ile okurla buluşuyor. Yazar Elif Durdu’nun Bir Güney Cihangir Hikâyesi alt başlığıyla kaleme aldığı Der Flamingo, Almanya’da doğacak bir […]