banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

“SEANS” İLE ÇEKTİĞİNİZ SORUNLARA BAŞKA BİR GÖZLE BAKIN

2018 yılında yayımlanan ilk fantastik romanı Geçmiş, Gelecek ya da Şimdi‘den sonra Banu Demir bu kez Seans romanıyla raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

İnsanlara her şeyin değişebileceği ve iyileşebileceği umudunu veren Banu Demir’in yeni romanı “Seans”, Sumru Yayınevi’nden çıktı. Seans, yaşadığınız, göz yumduğunuz hatta sineye çektiğiniz sorunlara başka bir gözle bakmanızı sağlıyor.
Alda, Samrina, Monica, Isabella ve Dorothy. Çeşitli ülkelerden ve kültürlerden gelen birbirinden farklı beş kadın… Tek ortak noktaları, ruhlarında saklı kalan bir şeylerin peşinde olmaları. Birlikte katılacakları Psikolog Meral’in yönettiği meditasyon seansı hayatlarını değiştirebilecek mi? Dönüşmek ve yaşadıkları acılardan kurtulmak isteyen bu kadınlar sorunlarını çözebilecek güce sahip olabilecekler mi?

Banu Demir’in romanı, ruhunuzun derinlerine gömülmüş, gün yüzüne çıkmak istemeyen travmalarımıza, içten içe bizi rahatsız eden ama sebebini bilmediğiniz sıkıntılara ışık tutuyor. Hatta bize zarar verenin karşımızdakinden çok, kendimizi algılayışımızla ilgili olduğuna vurgu yapıyor. Küçücük farkındalıklarla çakralarımızı dengeleyerek sorunların üstesinden nasıl gelebileceğimiz konusunda bize rehberlik ediyor. Yedi ana çakra az ya da çok çalıştığında neler yaşayacağımızı, seansa katılan kadınların hayatında bizzat deneyimleyebiliyoruz.

 BANU DEMİR kimdir?

İstanbul doğumlu yazar İstanbul Üniversitesi Radyo-TV ve Marmara Üniversitesi Contemporary Business Management bölümlerinden mezun olduktan sonra İngiltere’de, Nescot College’da okudu. On bir sene reklam sektöründe müşteri temsilciliği ve müşteri ilişkileri direktörlüğü yaptı. 2000-2004 yılları arasında Frankfurt’ta serbest reklam danışmanlığı yaptı. 2006-2015 yılları arasında Amerikan kökenli bir çocuk eğitim merkezinin kurucu ortaklarından oldu. İlk romanı Geçmiş, Gelecek ya da Şimdi 2018 Mayıs ayında yayımlandı. Gezimanya sitesinde uzun yıllardır gezi yazarlığı yapan Demir, 2008 yılından bu yana spiritüel çalışmalara duyduğu ilgi nedeniyle birçok eğitim aldı. Usui ve Kundalini Reiki Master olan yazar ikinci kitabı olan Seans’ta deneyimlerine de yer verdi.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media